Kurumsal

Hakkımızda

 

  Özel OLDCITYDENT Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, 3000 metrekare kapalı alanda, içerisinde  Oral  Diagnoz  ve Radyoloji, Çene Cerrahisi, Ortodonti, Pedodonti, Protetik Diş tedavisi, Genel Dişhekimliği klinikleri ve tam teşekküllü ameliyathanesi bulunan Anadolu'nun ilk özel diş hastanesidir. Hastanemizde bütün radyografik değerlendirmeler, dental tedaviler, cerrahi operasyonlar ve lazer uygulamaları sterilizasyon, dezenfeksiyon kurallarına ve hasta memnuniyetine son derece önem verilerek 2008 yılından bu yana başarı ile yapılmaktadır.


VİZYONUMUZ


  Özel OLDCITYDENT Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak vizyonumuz, modern tıp teknolojilerini ve uygulamalarını yakından takip ederek; uluslararası standartlarda hizmet kalitesi sunan, diş sağlığını koruma ve geliştirme bilinciyle;  bünyesinde alanlarında uzman hekimlerin yer aldığı ekipleri barındıran, hasta ve çalışan memnuniyetini temel alan Türkiye ve uluslararası düzeyde referans alınan bir hastane olmaktır.


MİSYONUMUZ

 

  Özel OLDCITYDENT Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak hastalarımızın memnuniyeti her zaman ana ilkemiz olmuştur. Tedavi yöntemlerinde teknolojinin bütün gerekleri yerine getirilirken bilimsellik ve güleryüzlülük değişmez ilkeler olarak benimsenmiştir.


HEDEFLERİMİZ

 

  Hedefimiz ağız, diş ve çene hastalıkları ile ilgili en son tedavi yöntemlerini ve son teknolojiyi kullanarak hastalarımızın memnuniyetini sürekli artırmaktır. Hastanemizi tercih eden hasta sayısını artırmak ve sadık hasta oranını yükseltmek, tüm uzmanlık dallarında içinde uzmanların da yer aldığı ekiplerle ağız, diş ve çene hastalıklarının tedavilerini yapabilen, referans alınan diş hastanesi olmak için büyük bir eforla çalışmaktayız.

 

Copyrights 2015 OLDCITYDENT Sitenin son düzenlenme tarihi: 20.04.2024